Ігор Іваникович, який загинув у березні, повернеться на вічний спочинок на Прикарпаття

В перший місяць війни, 11 березня, сумна звістка прийшла в село Топільське Рожнятівської громади — на Херсонщині загинув Ігор Іваникович. 09 Грудня, 2022, 08:30 Прикарпаття Переглядів: 549 Сьогодні, 9 грудня, скорботний кортеж з тілом загиблого воїна прибуде в рідне його село Топільське

Оскільки перевезти тіло загиблого воїна додому було неможливо, батьки вирішили поховати свого сина у Херсоні.

Старший солдат Ігор Іваникович, 1995 року народження, був сумлінним воїном і патріотом рідної держави, загинув внаслідок отриманих поранень, несумісних з життям. Він став в ряди воїнів, щоб дати відсіч ворогу, заради незалежності Української держави. Загинув смертю Героя та заплатив найдорожчу ціну за нашу свободу — віддав власне життя.

Сьогодні, 9 грудня, скорботний кортеж з тілом загиблого воїна прибуде в рідне його село Топільське, де і перепоховають Героя.

“Низько вклоняюсь та висловлюю щирі співчуття рідним та близьким Ігоря Іваниковича. Сумую разом з Вами. Важко знайти слова втіхи. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій. Світла та вічна пам’ять тобі, наш Герою!” — йдеться в співчутті голови Калуської районної державної адміністрації — начальниці районної військової адміністрації Жанни Табанець.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни