Євро-2022 з футзалу: Україна зайняла четверте місце, програвши Іспанії – Новини Галича

Збірна України посіла четверте місце на чемпіонаті Європи з футзалу, програвши Іспанії з рахунком 1:4 у боротьбі за “бронзу”.

Україна та Іспанія розпочинали заключний змагальний день на чемпіонаті Європи з футзалу. Перед цим у п’ятницю, 4 лютого, обидві команди програли свої півфінали Росії та Португалії відповідно з рахунком 2:3, пише “Суспільне”.

Перший тайм матчу Україна – Іспанія закінчився на користь піренейців. Іспанці мали можливість відкрити рахунок ще на початку, проте капітан команди Карлос Ортіс влучив у штангу. А згодом кілька сейвів зробив голкіпер Кирило Ципун.

Українці самі могли відкрити рахунок у першому таймі, проте ані Абакшин, ані Журба не змогли пробити голкіпера Гесуса Герреро. А ось Іспанія все ж відкрила рахунок – Мігель Мелладо пробив точно у дев’ятку воріт збірної України.

Ще до перерви українці зрівняли рахунок: Корсун вивів передачею Чернявського, який відзначився голом. Проте нічийний рахунок тримався менше хвилини: Солано знову вивів уперед команду наприкінці першого тайму.

У другому таймі рахунок тривалий час тримався майже незмінним. Але на 30-й хвилині Іспанія все ж забила третій гол: після розіграшу кутового дальнім ударом вразив Боїс. А через хвилину Адольфо Фернандес вразив пусті ворота України. Україна мала моменти, щоб скоротити відстань у рахунку і спробувати поборотися за нічию. Але Іспанія у заключний відрізок матчу не пропускала.

Раніше, 4 лютого, українська збірна з футзалу програла росіянам у півфіналі Євро-22 з рахунком 3:2.

• Категорії: Життя, Новини, Спорт, ФотоПомічено: євро, Іспанія, Україна, футбол, футзал