Японський піаніст зіграє благодійний концерт у Києві – Новини Галича

Піаніст періодично підтримує Україну своєю діяльністю.

У Києві з благодійним концертом сьогодні, 8 червня, виступить піаніст-віртуоз Темпей Накамура.

Виступ відбудеться у Центрі культури та мистецтв КПІ ім. Ігоря Сікорського, пише Суспільне Культура.

“Жива музика є чудовим засобом для профілактики пригнічення й апатії. Навіть в найскладніші морально часи вона може допомогти наповнити внутрішні резерви і перезавантажитись; надати сил для руху вперед, до спільної перемоги”, — зазначають організатори.

Темпей Накамура — віртуоз-піаніст і композитор, який почав грати на фортепіано у віці 5 років, навчаючись в Осаці та Нью-Йорку. У червні 2008 року компанія EMI Music Japan випустила його перший сольний альбом, а уже в 2010 році Накамура дав сольний концерт у Карнеґі-холі в Нью-Йорку.

Невіддільною частиною діяльності Темпея є благодійність. Допомагати людям артист розпочав ще 14-річним, коли його будинок було зруйновано землетрусом.

Маестро щиро підтримує Україну у її боротьбі за незалежність і як артист своєю музикою хоче підтримати та надихнути українців.

  • У 2017 році Темпей провів серію благодійних концертів на сході України за ініціативи Міжнародної організації з міграції в межах проєкту “Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі”. А у жовтні 2022 року в межах європейського турне Темпей провів концерти в містах Боярка та Ірпінь. Концерт в Києві 10 жовтня 2022 року провели в бомбосховищі гуртожитку КПІ.

    На концерті передбачається можливість допомоги “Фонду підтримки ЗСУ “Київська політехніка”.

    До теми: Соліст гурту Metallica відвідав українських захисників у лікарні США

    "Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни