Янченко написала заяву про вихід із «Слуги народу» через візит Шуляк до пораненого бійця – Новини України

Янченко написала заяву про вихід із «Слуги народу» через візит Шуляк до пораненого бійця - Новини України

Фото: facebook.com/halyna.yanchenko/photos

Народна депутатка Галина Янченко написала заяву про вихід із партії «Слуга народу» через те, що голова політсили Олена Шуляк прийшла “з’ясовувати стосунки” у лікарню до пораненого бійця. Янченко у пості на Фейсбуці назвала такий вчинок колеги “дніщєм”.

– Вчинок Олени Шуляк по відношенню до пораненого бійця – це дніщє. Прийти до захисника в госпіталь, не щоб провідати, не щоб підтримати, – а щоб поз’ясовувати стосунки щодо її корупційного законопроекту 5655 – це плювок в обличчя всім нашим воїнам, всім волонтерам, всім, хто ризикує своїм життям на передовій заради перемоги нашої країни. Людина, яка обіймає державну посаду, не має на таке права! Від слова взагалі. Але це, на жаль, далеко не перший її негідний вчинок. Вона і раніше дозволяла собі оббріхувати волонтерів, шантажувати депутатів і зневажати колег. Перебувати в одній партії з Шуляк – це толерувати таку огидну поведінку, – написала Янченко. 

17 грудня Шуляк прийшла у палату до військового та юриста Олега Симороза, щоб обговорити його пост про законопроєкт 5655 про містобудування. Рада проголосувала за нього у другому читанні 13 грудня. Симороз у пості заявив, що закон прийнятий в “інтересах будівельної мафії”, а Шуляк назвав “мразотою”: “Я трохи не за це воював та віддав дві ноги”. 

На сайті Ради вказано, що ініціаторами законопроєкту є десятки депутатів від “Слуги народу”, включаючи Шуляк і саму Янченко. Остання у дописі не пояснила, чому змінила думку про закон, який подавала в Раду у 2021 році.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни