Якщо будуть проблеми з опаленням, калушан обіцяють обігріти у великих закладах

Цього тижня в ефірі обласного телебачення «Галичина» міський голова Калуської громади Андрій Найда відповідав на запитання журналістів і глядачів. 03 Листопада, 2022, 19:00 Калуш Переглядів: 398 Цього тижня міський голова перевірив готовність котелень Калуша до опалювального сезону. Фото: Міська рада

Зокрема, йшлося про початок опалювального сезону від Калуської ТЕЦ та заходи, які вживаються на рівні громади на випадок екстрених ситуацій, наприклад, припинення електропостачання не на години, а на дні, інформують “Вікна”.

— По Калуській ТЕЦ дійсно є проблема, — сказав Андрій Найда. — Вона забезпечує опалення 143 багатоквартирних житлових будинків, 27 бюджетних закладів. Це більша половина шкіл міста, майже половина садочків, поліклініка, дитяча поліклініка. Питання дуже серйозне. Тут питання на державному рівні, оскільки ДП «Львіввугілля» зобов’язане виділити певну кількість вугілля на ТЕЦ, що наразі не здійснено. Ми вже писали звернення на міністерства, є певні перемовини. Сподіваємося до початку опалювального сезону вирішиться позитивно. Для початку, для входу в опалювальний сезон, певна кількість вугілля є, але його недостатньо для гарантування, щоб опалювальний сезон буде забезпечено.

За словами міського голови, багато проблем вирішують на рівні громади. Зокрема, розробляються заходи щодо забезпечення водопостачання і водовідведення на випадок тривалої відсутності електропостачання. Раніше повідомляли про закупівлю електрогенераторів для об’єктів критичної інфраструктури. У разі припинення теплопостачання, повідомив міський голова, для мешканців створять умови у великих закладах бюджетної сфери, де вони зможуть зігрітися.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни