Якою буде ця зима: синоптики дали прогнози – Новини Галича

Зима 2022-2023 не особливо відрізняється температурними показниками в порівнянні з сезоном минулого року.

Днів з опадами буде небагато – не більше 7 в цілому за сезон. Середня температура сезону складе 0°C, що незначно нижче показника зими 2021-2022. Справжня зимова погода почнеться приблизно 2 грудня – вперше за сезон позначка термометра сягне -1°C.

Про це повідомили у Wisemeteo  пише “Галицький кореспондент”. Зимова погода розпочнеться приблизно з 2 грудня, коли стовпчики термометрів покажуть -1 градусів.

Таким чином грудень 2022 року буде теплішим, ніж перший місяць зими 2021 року. На початку грудня температура коливатиметься на рівні 0 градусів, проте 4 та 26 грудня повітря прогріється до 6 градусів тепла. Своєю чергою опадів очікується небагато – в середньому не більше п’яти днів.

У січні очікується похолодання. Зокрема, середня температура місяця коливатиметься на рівні -2 градусів. Проте 20, 21 та 31 січня стовпчики термометрів покажуть 4 градуси тепла, а 10 січня очікується -12 градусів. Також до кінця місяця тривалість дня збільшиться до 9 годин. Опадів буде небагато, в основному синоптики їх прогнозують 20 січня.

Останній місяць зими буде прохолоднім. Середня температура складе близько 0 градусів, що є на 2 градуси нижче за торішній показник. У лютому опадів не очікується. 9 та 10 лютого температура повітря прогріється до 7 градусів тепла. Тоді як найхолодніше буде 4 та 5 лютого, коли стовпчики термометрів покажуть -9 градусів.

Також читайте про те, що на Прикарпатті прихистили плямистого оленя із зони бойових дій

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни