Які відділення банків працюватимуть у Калуші навіть без світла

Нацбанк оприлюднив список відділень системно важливих банків, які працюватимуть за відсутності електропостачання, – повідомляє офіційний сайт Івано-Франківської обласної державної адміністрації 26 Листопада, 2022, 16:00 Калуш Переглядів: 681 Ілюстративне фото. Наведена інформація стосується роботи системно важливих банків

Останнім часом через руйнування енергетичної інфраструктури країни внаслідок ракетних ударів ворога значно збільшились як ризики тимчасових перебоїв в обслуговуванні клієнтів у банківських відділеннях через планові та аварійні відключення електроенергії,  так і загроза повної неможливості банків працювати внаслідок тривалої відсутності електропостачання (блекауту), інформують “Вікна”

З метою мінімізації цих ризиків Національний банк разом із системно важливими банками  впроваджують план заходів для забезпечення безперервності роботи банківської системи на випадок тривалої відсутності електропостачання.

Системно важливими банками визначено перелік 760 чергових відділень, розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть в умовах тривалої відсутності енергопостачання. Чергові відділення вже забезпечуються усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики.

Реалізуються плани логістичного забезпечення таких відділень додатковим персоналом, касовою технікою, банкоматами, готівкою.

Наведена інформація стосується роботи системно важливих банків. Перелік чергових відділень постійно уточнюється та оновлюється.

Інші банки також відкривають чергові відділення, які працюють  під час відсутності електропостачання, детальну інформацію про них ви зможете дізнатися в контакт-центрах та на офіційних сайтах банків, – йдеться у повідомленні.

Станом на 25 листопада у Калуші працюють чергові відділення трьох системно важливих банків. Це відділення Альфа банку на вул. Хіміків, 17, відділення Ощадбанку на вул. Б. Хмельницького, 14 і відділення ПриватБанку на вул. Пушкіна, 8-А.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни