Які хвороби загострюються восени і чому? – Новини Івано-Франківська

В осінній період зменшується світловий день і сонячна інсоляція, людина втомлюється швидше і знижується імунітет. А через похолодання і збільшення вологості повітря відбувається загострення хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів. 

Лікар-терапевт КНП “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради” Юлія Горошко розповідає, що восени спостерігається також загострення хвороб з боку опорно-рухової системи. Частішають звернення людей із депресіями. 

Через різкі перепади температури люди з захворюваннями серцево-судинної системи будуть відчувати себе доволі погано в цей період, оскільки у зв’язку зі зниженням атмосферного тиску буде змінюватись і артеріальний тиск. Можуть виникати гіпертонічні кризи, ускладненні носовою кровотечею, ризик розвитку інсультів, транзиторної ішемічної  атаки, інфарктів міокарда. 

В осінній період завжди відбуватиметься загострення захворювання шлунково-кишкового тракту незалежно від того наскільки людина ретельно дотримується прийому ліків чи режиму харчування. 

Що потрібно робити в цьому випадку?

Звернутись до лікаря, здати звичайний аналіз крові з формулою. Лікар проведе фізикальне обстеження і визначить чи потрібно дообстежуватись або безпосередньо призначить лікування.

В ЦМКЛ, що на вул. Мазепи можна укласти декларацію із сімейним лікарем. Цікавить? Телефонуйте за номером 095 103 103 0 або 067 0 999 111.

 

Які хвороби загострюються восени і чому?

 

Які хвороби загострюються восени і чому?

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни