Яка кавомашина краще для дому?

В даний час існує безліч способів приготування кави та різних типів кофемашин. Хочете знати, яка кавомашина краще для дому? Це залежить від ваших потреб та вимог.

Кавомашина з фільтром – для економних любителів випити

Шукаєте недорогу кавоварку, за допомогою якої можна приготувати багато кави за короткий час? Вам теж подобається м’який, трохи кислуватий смак фільтр-кави? Тоді кавоварка з фільтром – це те, що вам потрібно! Кавомашина з фільтром відрізняється простотою використання та нескладним очищенням.У класичній кавомашині з фільтром все, що вам потрібно зробити, це налити воду в ємність, що додається, помістити в неї кавовий фільтр і засипати мелену каву. Кавомашина зробить все інше за вас. Залежно від кількості процес приготування займає 5-10 хвилин. Ви можете варіювати міцність кави, додаючи у фільтр більше або менше меленої кави. Для приготування кави середньої міцності ви використовуєте близько 7 г меленої кави на чашку.

Кавоварка з фільтром доступна в різних версіях з різними функціями. На додаток до функції підігріву є, наприклад, кавомашини з фільтром з вбудованою кавомолкою, індикатором кальцифікації або функцією таймера.

Гейзерна кавоварка

Гейзерна кавоварка дозволяє приготувати каву простим та недорогим способом. Кавоварка Мокко особливо зручна і може бути легко поставлена навіть на найменшій кухні. Вона ідеально підійде вам, якщо ви не хочете витрачати багато грошей на кавоварку, але все ж таки хочете насолоджуватися капучино або латте. На жаль, кавоварка не дозволяє приготувати справжній еспресо, оскільки пінка не утворюється через низький тиск.Експлуатація гейзерної кавоварки не займає багато часу. Ви просто наповнюєте нижню частину каструлі водою, потім засипаєте порошок кави в фільтр і кладете його на нижню частину. Потім ви поєднуєте дві частини разом і ставите каструлю на плиту. Вода доводиться до кипіння під дією тепла і під тиском вода через фільтр потрапляє у верхню половину кавника для еспресо. Приблизно через 5 хвилин еспресо готовий до вживання.

Кавоварки Мокко бувають різних розмірів від розміру на 1 чашку до розміру на 9 чашок. Для очищення вам просто потрібно промити глечик теплою водою після використання. Кавоварка також є практичним супутником у подорожі та ідеально підходить для мобільного будинку. Ми також рекомендуємо електричну кавоварку еспресо, для якої не потрібна плита. Класична Moka виготовлена з алюмінію.

Повністю автоматична кавоварка – для цінителів економії часу

Повністю автоматична кавоварка за кілька секунд приготує каву на будь-який ваш вибір . Це найкраща кавоварка для вашої кухні, якщо ви любите часто і швидко готувати каву. Вона надзвичайно проста у використанні – всього одним натисканням кнопки машина готує свіжу каву з максимальним ароматом. З повністю автоматичною кавоваркою ви економите дорогоцінний час, при цьому смак кави не страждає. Зерна перемелюються вбудованою кавомолкою безпосередньо перед процесом заварювання, що забезпечує оптимальний смак кави.Повністю автоматична кавомашина знаходиться у більш високому ціновому діапазоні. Завдяки вбудованій кавомолці і контейнеру для молока одним натисканням кнопки можна приготувати різні варіанти кави (наприклад, еспресо, капучино або латте). Залежно від того, яка у вас кавоварка і скільки кави ви п’єте, вам доведеться доливати воду і кавові зерна і очищати машину від накипу приблизно раз на тиждень.Багато повністю автоматичних кавоварок вже мають автоматичну систему очищення. Однак ці машини сприйнятливі до плісняви. Тому вам слід вибрати пристрій зі знімним блоком заварювання, щоб ви могли регулярно чистити кавоварку самостійно.

Портафільтр-машина – для креативних любителів кави

Ручна еспресомашина – ідеальна кавоварка для дому, якщо ви захоплені кавою і хочете отримати максимально повний аромат від кожної краплі. Така кавомашина – досить дорогий варіант. За допомогою портафільтра ви самі можете стати баристом і приготувати капучино, каву латте або флет уайт вдома, як у кафе. Робота портафільтра дещо складна і потребує практики. Але як тільки ви освоїтеся, ви зможете приготувати ідеальний еспресо за 5 хвилин. Спочатку ви кладете свіжомелену каву в холдер, придавлюєте її трамбуванням і вмикаєте холдер в машину. Вода нагрівається в машині приблизно до 90°C і пропускається через сито протягом 30 секунд під тиском близько 9 бар. За бажання ви можете спінити молоко за допомогою молочної трубки та спробувати свої сили у латте-арті.

Ручна еспресомашина також вимагає ретельного очищення. Після кожного приготування кави необхідно промити фільтр та протерти молочну трубку. Раз на тиждень потрібно ретельне очищення всіх деталей засобом для видалення кавового жиру.

Капсульна кавомашина

Капсульна кавомашина – це швидкий та нескладний постачальник ранкової кави для вас і вашої родини. Вставте капсулу, натисніть кнопку і кава буде готуватись. Капсульна кавоварка ідеально підходять для вашої кухні, якщо вам іноді потрібно швидке підвищення рівня кофеїну. Витрати придбання досить низькі, але капсули досить дорогі . Тому капсульна машина не рекомендується для багаторазового щоденного використання. Не потрібно витрачати час на очищення, так як все, що вам потрібно зробити, це спорожнити піддон для збору крапель і видалити використані капсули.

Тепер, коли ви знаєте, на що звертати увагу при виборі кавоварки в кожній категорії, ми хотіли б коротко пояснити, як самостійно вибрати категорію і як знайти для неї ідеальну каву.

По-перше,яка кавоварки ціна буде приємною для вашого бюджету. Після цього запитайте себе, що для вас важливіше: кавові зерна або сама кавоварка. Якщо ви вибрали перший варіант, виберіть кавомашину, яка найкраще підходить для ваших улюблених зерен. Наприклад, любителі спешелті кави з одного сорту можуть використовувати фільтр-машину, щоб отримати найкращі якості зі своїх зерен, а любителі міцної кави виграють від пристроїв, що працюють під тиском.

Якщо для вас важливіша сама машина, ґрунтуйте свій вибір на вашому улюбленому напої (еспресо, міцна чорна кава, легка кава, краплинна кава, латте або інший молочний напій). Після того, як ви визначилися з машиною, купуйте каву, смак якої найкраще розкриватиметься у вибраній вами машині.

Після того, як ви вибрали і машину, і сорт кави, не бійтеся експериментувати. Кращі аромати відкривають ті, хто їх шукає.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни