Як зберегти своє ментальне здоров’я? Поради від “Ґудвеллі Україна”

Ментальне здоров’я відноситься до стану емоційного, психологічного та соціального благополуччя людини. Воно охоплює нашу здатність раціонально мислити, ефективно функціонувати в повсякденному житті, керувати своїми емоціями та взаємодіяти з іншими людьми. 29 Грудня, 2023, 13:00 Калуш Переглядів: 121 Ментальне здоров’я відіграє особливе значення під час воєнних конфліктів Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Ментальне здоров’я важливо для нашого загального самопочуття і задоволення від життя. Воно також впливає на нашу здатність займатися навчанням, роботою, встановлювати та підтримувати здорові стосунки з оточуючими, йдеться на Facebook-сторінці “Кар’єра Goodvalley UA”.

Ментальне здоров’я відіграє особливе значення під час воєнних конфліктів, коли ми можемо зазнати екстремального напруження, тривоги та стресу. Підтримка ментального здоров’я в цей період є надзвичайно важливою. Без цієї підтримки, ми емоційно вигоримо та не зможемо функціонувати в суспільстві.

Провідна агрокомпанія краю зібрала поради, які можуть допомогти:

  • Зберігайте зв’язок з близькими. Розмовляйте з рідними та друзями, діліться своїми почуттями та досвідом. Розмови, допоможуть налати підтримку та зняти напругу.
  • Долайте стрес. Розгляньте використання технік релаксації, таких як медитація, глибоке дихання або йога. Це може допомогти знайти внутрішню гармонію й знизити рівень стресу.
  • Дотримуйтеся режиму. Важливо доглядати за своїм фізичним здоров’ям шляхом регулярного харчування, адекватного сну та фізичної активності.
  • Обмежте споживання новин. Постійне переглядання новин про війну може спричинити тривогу та погіршити ментальний стан. Обмежте час, проведений за новинами, і обережно обирайте джерела інформації.
  • Зверніться до професійної допомоги. Шукайте підтримки фахівців, таких як психолог. Психолог може надати вам інструменти та стратегії для управління стресом і збереження ментального здоров’я.
  • Заведіть щоденник станів та емоцій. Коли у вас змінюється настрій, ставте все на паузу та зверніть увагу на те, яка думка пронеслась у вас в голові? Спробуйте її сформулювати, проаналізувати та прожити.
  • Уявіть, що спілкуєтесь з собою з позиції друга або родича. Що б ви сказали близькій людині, якби вона думала те, що ви зараз? Коли ми міняємо позицію на дружню, стаємо значно більш співчутливими, аніж коли даємо слово внутрішньому критику.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни