Як у Івано-Франківську розвивається релокований бізнес зі Слов’янська – Новини Івано-Франківська

21 жовтня “підприємницька п’ятниця” на чолі з міським головою Русланом Марцінківим побувала у нещодавно відкритому магазині, де пропонують рибну продукцію на будь-який смак і гаманець. Від найдешевших видів до елітної червоної риби. Магазин запрацював на вулиці Незалежності, 164, хоча, зізнається власниця, це було нелегко. 

«Дуже складно насамперед емоційно, бо ми працювали в себе в місті, у нас була свою маленька мережа магазинів, 4 магазини. Коли ми приїхали сюди, починаючи, що ми навіть не знали, де винайняти приміщення. Тому що місце нове, ми не знали, де буде скупчення народу, де буде трафік автомобільний і пішохідний. Нам було складнувато. Спочатку, коли ми відкрилися, все було добре. Багато було людей, багато людей приходило, казали нам теплі слова. Вони дуже раді були бачити специфіку цього магазину. Казали, що такого магазину у Франківську немає, що дуже красиво, гарний вибір. Але через 3 дні почались постійні тривоги і люди злякалися. Ми навіть помітили, що набагато менше автомобілів в місті було. Тобто людей стало менше», – ділиться власниця релокованого бізнесу Христина Підлісна.

Водночас, каже пані Христина, за не повні 2 тижні роботи в Івано-Франківську, в магазині з’явились постійні клієнти. Тримати економічний фронт у нашому місті – необхідність, каже міський голова Руслан Марцінків. І додає, релокований бізнес із прифронтових міст нашої країни потребує нашої підтримки.

«Я тішуся, що люди, які вимушено переїхали до Івано-Франківська, знаходять можливості відкривати свій бізнес. Це є дуже важливо, тому що люди не просять тільки соціальну допомогу, а й просять можливості для того, щоби заробляти гроші. Це надзвичайно важливо. Тому релокований бізнес завжди буде підтримуватись різними програмами. І тут, я знаю, даний магазин отримав грант. Дуже важливо саме підтримувати тих людей, які вміють заробити собі кошти, дати роботу іншим і розвиватися», – резюмує Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

До слова, зовсім нещодавно власники рибного магазину «Каліпсо» виграли грант ПРООН для розширення можливостей ведення бізнесу.  

«Основною вимогою – це було закупівля обладнання, 85% фінансової допомоги, яку дає ПРООН. Це підприємство закуповує для свого магазинчика льодогенератор і, крім того, ще стіл. Вони розуміють, що їм потрібно для їхнього розвитку в нашому місті. Ну і додам, що в Івано-Франківську рибних магазинів не так багато», – пояснює начальник управління праці Івано-Франківської міської ради Наталія Дмитраш.

Магазин з рибною продукцією «Каліпсо» був одним із 13-ти релокованих бізнесів, який брав участь у грантовому конкурсі. А це свідчить про те, що економічний фронт в Івано-Франківську тільки розширюється.

 

Як у Івано-Франківську розвивається релокований бізнес зі Слов’янська

 

Як у Івано-Франківську розвивається релокований бізнес зі Слов’янська

 

Як у Івано-Франківську розвивається релокований бізнес зі Слов’янська

 

Як у Івано-Франківську розвивається релокований бізнес зі Слов’янська

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни