Як виграти дводенний відпочинок на Прикарпатті

Маркетингова ініціатива покликана привернути вашу увагу до Східної Бойківщини, щоб erhf]yws відкрили її для себе і зрозуміли, настільки красивий, багатий і гостинний цей край. 04 Травня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 196 Оголошення переможця відбудеться 27 вересня 2023 року Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про ініціативу розповів начальник відділу туризму Управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій Івано-Франківської облдержадміністрації Віталій Передерко.

“Наша Бойківщина дивовижна: гори, скелі, водоспади, храми, монастирі, музеї, пісні, мова, кухня — все це настільки автентично інше, ніж у сусідів, навіть у нас на Прикарпатті, що я переконаний, туристи тут обов’язково будуть… Так, ще невідремонтовані всі автошляхи, так, ще немає ринку послуг, так, ще немає повноцінної інфраструктури відпочинку і дозвілля, Але це все буде. Головне — працювати спільно: влада, бізнес, громада. Менше бюрократії — більше справ”, — зазначив посадовець.

Тож оголошена акція “Я досліджую Бойківські Карпати”. Для участі необхідно:

1. Відвідати і сфотографувати упродовж 1 травня — 31 серпня 2023 року мінімум 5 із 15 туристичних об’єктів і атракцій в Івано-Франківській області:

1. Церква Святого Архистратига Михайла (с. Росільна).
2. «Цапові скелі» (с. Церківна).
3. Краєзнавчий музей «Бойківщина» (смт Рожнятів).
4. Відпочинкова зона «12 місяців» на р. Свіча (смт Вигода).
5. Ратуша (м. Болехів).
6. Церква Преображення Господнього (с. Спас Калуського району).
7. Ялинівський камінь (с. Липовиця).
8. Оглядовий майданчик з видом на смт Перегінське.
9. Ратуша (смт Перегінське).
10. Музей Степана Бандери (с. Старий Угринів).
11. Знак «Я люблю Долина» (м. Долина).
12. Павлівський Камінь (с. Князівське).
13. Водоспад «Пiд Комином Верхній» (с. Пороги).
14. Австрійський ДОТ «Форт Паламент» (с. Богрівка).
15. Площа Народного дому і пам’ятник Дмитру Вітовському (смт Брошнів-Осада).

2. Розмістити відповідні дописи хештегами: #бойківські_карпати#мандруй_відчуй_цінуй#твоя_нова_історія#франківщинатуристична#iftourland#прикарпаття#МандруйУкраїною або розповіді («сторіз») в особистому профілі.

3. Позначити у коментарях до дописів або у розповідях («сторіз») профілі трьох друзів і профіль iftourland з текстом: «Я досліджую Бойківські Карпати».

4. Підписатись на сторінку iftourland

Оголошення переможця відбудеться 27 вересня 2023 року.

Переможець визначатиметься за допомогою онлайн-генератора випадкових чисел серед учасників, які виконали умови акції.

Переможець отримує винагороду — безкоштовний відпочинок на території Івано-Франківської області на дві особи, що включає проживання (дві ночівлі у двомісному номері) з дворазовим харчуванням у закладі тимчасового розміщення «Альва» (Долина), подорож вузькоколійною залізницею «Карпатський трамвай» (смт Вигода), екскурсію у Центр спадщини Вигодської вузькоколійки (смт Вигода).

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни