Як правильно вибрати взуття для дитині?

У всіх молодих мам, у міру дорослішання їхніх малюків, виникає безліч різних запитань. Чим нагодувати дитину? У що одягнути? Як розважати і навчати своє чадо? Часто відповіді на ті чи інші запитання, як правило, шукають в Інтернеті на форумах чи в соціальних мережах. Ця замітка призначена для мам, які хочуть вибрати своєму малюкові добротне, якісне взуття.

Шість простих правил щодо вибору гарного дитячого взуття:

Правило №1

Потрібно грамотно визначити розмір ніжки малюка. Є кілька способів, як правильно обрати взуття дитяче:

  • Спосіб перший: попросити в магазині спеціальний вимірювач розміру стопи і поставити туди дитячу ніжку. 
  • Спосіб другий: витягнути устілку і прикласти до стопи. 
  • А ось мами, які заздалегідь турбуються про такі речі, напевно скористаються третім способом. Потрібно поставити дитину (стопу міряють обов’язково стоячи), обвести олівцем ніжку і сантиметром виміряти відстань від кінчика великого пальця до кінця п’ятки, а потім просто скористатися таблицею розмірів. “Запас” у дитячому взутті має становити не більше 1 сантиметра. Знаючи розмір, можна купити дитяче взуття в одному з Інтернет-магазинів, наприклад, intertop.ua. У ньому є зручне меню для пошуку товарів.

Правило №2

Ще одним важливим моментом під час купівлі черевичок або кросівок для дитини є вибір взуття, зшитого з якісних натуральних матеріалів. Краще не гнатися за дешевизною, а купувати взуття з натуральної шкіри (до того ж, шкіряним має бути не тільки черевик, а й устілка). Хорошим літнім варіантом буде і текстильне взуття з джинсової тканини, рогожки або льону.

Правило №3

Для зовсім ще юних хлопчиків і дівчаток, які тільки вчаться ходити, краще вибирати анатомічне взуття. Мається на увазі взуття з високим черевиком, що фіксує гомілковостопний суглоб.

Правило №4 

Буде краще, якщо кросівки, сандалі, туфельки або черевички дитини матимуть ортопедичну устілку. Це особливо важливо для правильного формування дитячої стопи.

Правило №5

Застібки на дитячому взутті мають бути зручними для швидкого одягання малюка. Найпопулярнішими є липучки, якими може скористатися навіть сама дитина.

Правило №6

Підошва дитячих черевиків має бути еластичною і гнучкою. Краще віддавати перевагу взуттю з поліуретановою або каучуковою підошвою. Вона в міру еластична, але при цьому не ковзає і повільно зношується.

Ці основні правила обов’язково допоможуть вам зорієнтуватися в розмаїтті дитячого взуття і зробити правильний вибір.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни