Як правильно вибрати дитяче взуття на холодний сезон – Новини Галича

Купівля взуття для дитини завжди займає більше часу, ніж дорослому. Адже перед батьками стоїть завдання не лише придбати взуття, яке не пропускатиме вологу та холодне повітря, але й не нашкодить дитині під час активного розвитку стопи, формування правильної постави та буде зручним під час ходьби.

В онлайн-магазині ILoveMommy можна підібрати добротне взуття дитяче різноманітних брендів, розмірів і моделей та для будь-якого віку. Тут знайдете навіть черевички для перших кроків малюка.

Батьківська любов надихає купувати своїй малечі лише найкраще, тому дитяче взуття – це те, на чому точно не варто економити.

На що найперше звернути увагу?

  1. Матеріал. Для дитячого взуття необхідний натуральний, такий, що «дихає». Наприклад, це може бути натуральна шкіра або термомембрана, яка легко випаровує вологу ніжки, але не промокає. Ніжки малечі повинні дихати, однак при цьому не намокати. Тобто матеріал має бути щільним, міцним, але не жорстким.
  2. Розмір. Ідеальний запас – 8 мм для літнього взуття та 1-1,5 см для зимового взуття і кросівок. Пам’ятайте, що рішення купити взуття на виріст завжди програшне. Дитині однозначно у такій парі не буде зручно. Вибирати взуття із запасом більше 1,5 см не варто. Ніжка і хода малюка ще не сформовані, дитина спотикатиметься, нога буде бовтатися у взутті, що може призвести до травм. Але й брати взуття впритул не рекомендується, оскільки це завадить нормальному виростанню стопи.
  3. Супінатор. Важливий, бо попереджає розвиток плоскостопості, але протипоказаний при клишоногості.
  4. Задник дитячого взуття повинен бути міцним і жорстким, щоб нога малюка міцно трималася у взутті.
  5. Каблук. Для нормального формування стопи важливі і правильні підбори. Висота підошви ззаду повинна бути більшою за підошву спереду на 1-1,5 см, але не більше.
  6. Підошва має бути рифлена, щоб не взуття не ковзало на будь-яких поверхнях. Також взуття повинне згинатися у підошві при ходьбі для перекочування з п’ятки на носок.
  7. Ортопедичне взуття варто вибирати тільки за призначенням лікаря. Якщо у дитини правильно сформована стопа, то їй підійде будь-яке якісне взуття.

Носити уживане взуття заборонить кожен ортопед, оскільки в момент розвитку стопи і постави таке рішення може призвести до множинних негативних наслідків. Малюк може запозичити погані звички іншої дитини: не піднімати вчасно ніжки, мати “ведмежу ходу” та інше.

Особливості крою кожної моделі мають передбачати прості застібки. Малюку однозначно буде простіше впоратися з липучками.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни