Як працює канцелярія Калуського міськрайонного суду?

У структурі апарату Калуського міськрайонного суду, починаючи з 2011 року, утворена та функціонує канцелярія суду.

10 Лютого,
2022,
19:00
Калуш

Переглядів: 284


Канцелярію суду очолює старший секретар суду Тетяна Слободян

Нормативним документом, який встановлює єдині засади діяльності канцелярії, обсяг посадових обов’язків, права та відповідальність працівників регламентує Положення про канцелярію Калуського міськрайонного суду Івано-Франківської області, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Калуського міськрайонного суду.

Канцелярія у своїй діяльності безпосередньо підпорядковується керівнику апарату суду Світлані Костів. Основними завданнями канцелярії є:

— забезпечення  щоденного прийняття, реєстрації, розподіл вхідної кореспонденції, що подаються до суду.

— належний прийом, опрацювання, реєстрація судових справ та кореспонденції, що подаються до суду; їх передача суддям та за призначенням працівникам апарату суду під розписку.

— передача зареєстрованих документів до структурних підрозділів  суду на виконання під розписку.

— реєстрація та відправка вихідної кореспонденції, що направляється за межі суду.

— реєстрація електронної пошти.

— надсилання  судових справ та інших матеріалів до судів вищих інстанцій.

— надання в установленому законом порядку учасникам процесу інформації про стан розгляду справ, в яких вони беруть участь та ін.

Канцелярію суду очолює старший секретар суду Тетяна Слободян, яка свою трудову діяльність у судовій установі розпочала з 2005 року. Працювала на посадах секретаря судових засідань, помічника заступника голови суду, помічника судді. Досвід роботи у сфері державної служби становить 17 років.

Працівники канцелярії призначаються та звільняються з посад  наказом керівника апарату суду з дотриманням вимог трудового законодавства та законодавства про державну службу України.

Обсяг посадових обов’язків та основні вимоги щодо їх виконання, права та відповідальність працівників канцелярії та функціональні обов’язки  працівників канцелярії, визначаються посадовими інструкціями та окремим розділом про розподіл функціональних обов’язків між працівниками апарату суду, які затверджуються керівником апарату суду.

У канцелярії суду працюють секретарі суду Оксана Сербін та Світлана Лизень. Свою трудову діяльність пов’язану із роботою суду Оксана Сербін розпочала у 1981 році в Калуському районному народному суді, працювала на посадах секретаря судового засідання, секретаря суду. Її стаж у галузі державної служби становить понад 40 років.

Світлана Лизень була прийнята на роботу в судову установу в  2000 році на посаду друкарки, працює секретарем суду, має стаж у галузі державної служби 12 років.

У канцелярії суду функціонує «Єдине вікно», в якому здійснюється належний прийом відвідувачів суду та передача ними кореспонденції. Також відвідувачі можуть отримати інформацію про стан розгляду справи, в яких вони беруть участь, як сторона по справі.

У випадку неможливості відвідати канцелярію суду, можна зателефонувати за контактним номером телефону (03472) 6-15-18, або написати електронного листа на адресу [email protected]

  • Графік роботи канцелярії суду — з 8.00 до 17.00;
  • у п’ятницю – з 8.00 до 16.00;
  • обідня перерва – з 12.00 до 12.45
  • вихідні дні: субота, неділя.
"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни