Як отримати компенсацію за поселення ВПО за програмою «Прихисток»? – Новини Івано-Франківська

З початку війни Франківськ став надійним прихистком для вимушено переміщених осіб. Для поселення ВПО діє програма «Прихисток». Франківці можуть в себе безкоштовно поселити тих, хто змушений втікати від війни і за це отримати компенсацію на житлово-комунальні послуги. 

З початку війни сума компенсації розраховується на день за одну людину на рівні 14,77 грн. А з 1 листопада 2022 року її збільшено до 30 гривень на день на кожну особу. Такий розмір буде виплачуватись з 1 листопада 2022 року до 31 березня 2023 року.

Якщо в березні 112 власників отримали компенсації, то у квітні таких вже було 877. А станом на вересень 610 мешканцям громади виплатили кошти. 

Щоб отримати компенсацію власник житлового приміщення, який б е з о п л а т н о поселив внутрішньо переміщених осіб, на наступний день повинен подати в будь-який із Центрів надання адміністративних послуг Івано-Франківської громади заяву з копіями документів. І з 1 по 5 число наступного місяця подати в будь-який ЦНАП громади ще одну заяву, щоб отримати виплати на наступний місяць.

Увага! Про будь-які зміни щодо проживання ВПО потрібно повідомляти.

“Дякую франківцям, які прихистили в себе людей. Зараз складний час і ми повинні бути єдиними і допомагати одні одним”, – міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

 

Як отримати компенсацію за поселення ВПО за програмою «Прихисток»?

 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни