Як надпотужний павербанк, але кращий: чому портативна зарядна станція – незамінна вдома – Новини Галича

Навіть, якщо одночасно розрядилися кілька девайсів, удома перебої з електроенергією і ще й терміново треба зарядити самокат – це взагалі не проблема.

Бо мати власну електростанцію, яку можна перенести в руці – вже не розкіш. Портативні зарядні станції бренду, які можна придбати за цим посиланням EcoFlow – це інноваційна техніка, аналогів якій на сьогодні практично не існує в світі.  

Це як надпотужний павербанк, але в рази кращий, швидший і справді універсальний – може одночасно живити від семи пристроїв. Збираєтеся в автомобільну подорож, на кемпінг, риболовлю чи в гори, плануєте виїзну роботу або відпочинок на дачі – на всі випадки життя.

Удома вимкнулась електроенергія, але ви все одно зможете продовжувати живити свій холодильник, сушильну машину і багато іншого.

Для приватного житлового сектора – взагалі знахідка: зарядити авто, мопед чи газонокосарку, точно згодиться для роботи в гаражі або майстерні.

Зарядні пристрої EcoFlow – ще й екологічно чисті і працюють абсолютно безшумно, тому є чудовою альтернативою традиційним дизельним та бензогенераторам.

На сьогодні ці підстанції є двох типів. RIVER – лінійка для побутового використання вдома, на дачі або під час подорожі. А ось на виробництві, де треба забезпечувати безперебійну роботу потужних агрегатів, стане у нагоді інша лінійка – DELTA.

За допомогою автомобільних, сонячних або стандартних розеток змінного струму підстанції цього бренду заряджають рекордно швидко: до 80% за 1 годину. До речі, це найшвидші у світі зарядні станції.

Додаткова батарея подвоює ємність у ситуаціях, коли потрібно більше енергії. Також можна від’єднати додатковий акумулятор для більшої портативності під час подорожей, пригод на свіжому повітрі чи будь-де, де вам потрібно живити пристрої і бути мобільними.

Міцні, але легкі й компактні. Тому можна зручно транспортувати, не займуть багато місця у кімнаті чи в автомобілі.

А ще портативні станції EcoFlow є безпечними, оскільки використовують систему BMS для захисту від напруги, струму та температури й мають міцну конструкцію.

Зручним є те, що можна стежити, наскільки вистачить заряду, яка вихідна потужність на кожний зарядний пристрій або з якою швидкістю відбувається зарядка. Використовуючи додаток від компанії EcoFlow, також можете керувати пристроєм дистанційно і вмикати або вимикати порти зарядки. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни