Як добратись до святих місць Прикарпаття?

На Івано-Франківщині є багато відомих паломницьких та відпустових місць, які стали доступнішими завдяки оновленню доріг державного значення за Національною програмою «Велике будівництво».

30 Січня,
2022,
12:30
Прикарпаття

Переглядів: 106


Віремонтованими минулого року дорогами віряни можуть здійснювати паломництво до святинь

Тут щороку відбуваються міжнародні прощі, інформують “Вікна” з посиланням на Службу автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Дорогою Н-10 Стрий  — Мамалига можна добратися до села Гошів Калуського району, де на Ясній Горі розміщений Василіянський монастир та Духовний центр. 

Об’їзна Тисмениці (частина дороги Н-18 Івано-Франківськ — Тернопіль) приведе до села Погоні, де розміщений монастир Успіння Матері Божої.

Уздовж дороги Р-24 Татарів — Кам’янець-Подільський є чимало сакральних пам’яток архітектури. Це часто відвідувані дерев’яні храми Верховинського району в селах Криворівня, Ільці та інші. Неподалік у храмі села Красник — відпустове місце із цілющою водою.

Дорогою Р-38 Богородчани — Гута через село Солотвин можна добратися до Великого Хрестовоздвиженського Манявського Скиту.

Дорогою Р-62 Криворівня — Чернівці можна добратися до старовинних дерев’яних церков у селах Тюдів та Великий Рожин, а в селі Верхній Ясенів — піднятися до найвисокогірнішої церкви нашої країни, яка давно стала місцем паломництва.

В Івано-Франківській обласній державній адміністрації обговорили облаштування під’їзних шляхів до паломницьких та відпустових місць Прикарпаття. З ініціативи ОДА розробляють путівник із релігійного туризму, до якого увійдуть найбільш відвідувані та важливі місця, пов’язані з історією церкви та духовним паломництвом.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни