Як Афродіти і Аполлони. Ігор Насалик пропонує калушанам Марафон красивого тіла

Колишній міський голова Калуша, екс-міністр енергетики і вугільної промисловості України Ігор Насалик запустив у соціальній мережі Марафон красивого тіла.

24 Січня,
2022,
19:00
Калуш

Переглядів: 2133


Цього року Ігореві Насалику виповниться 60 років

«От цікаво — є в групі люди, які готові попрацювати і правильно харчуватися до 1 травня, і виглядати на пляжному сезоні, як Афродіти і Аполони? Якщо найдуться, попросимо адміністратора створити окрему сторіночку — і попрацюємо 3 місяці. Результат — фірма гарантує. Ну і основне — все на «халяву». Від учасників — тільки бажання», — таке повідомлення 20 січня у соцмережі оприлюднила калушанка Євгенія Глушко.

23 січня вже на своїй Facebook-сторінці Євгенія Глушко оприлюднила рекомендації для учасників Марафону красивого тіла від Ігоря Насалика:

«Раціон харчування для учасників. Всі учасники розбиті на три групи, по своїм функціональним можливостям, які вони визначають самі по 10-бальній системі. Перша група — 0-4 бали, друга — 4-7 балів, третя — 7-10. Відповідно формується добовий раціон білка, вуглеводів і ненасичених жирів. Перша група — 1.2 г білка на кілограм ваги, 1.8 г вуглеводів та 50% у грамах від ваги ненасичених жирів, один грейпфрут і один ківі чи лимон в добу, овочі не обмежені в споживанні . Друга група відповідно 1.6 гр чистого білка, 2.2 г вуглеводів і 60% в гр ненасичених жирі. Третя група — 1.8 г білка, 2.5 вуглеводів і 70% в грамах ненасичених жирів. Слід зауважити, що в яйці 6 г чистого білка, в 100 гр сухої гречки — 80 г вуглеводів, ненасичені жири — горіхи, лляне і оливкове масло, авокадо, риб’ячий жир, арахісова паста і. т. д. Для прикладу — третя група вага 90 кг — денна норма — білок — 162 г, вуглеводів 225 г, жирів — 56 г. Цукор і хліб з раціону забрати. В чай і каву, можна цукрозамінник».

У коментарях Ігор Насалик вже сьогодні, 24 січня, обіцяє і рекомендації щодо фізичного навантаження:

«Для тих, хто наважиться і стартане — завтра скинем фізичне навантаження. В домашніх умовах і в залі, в залежності від можливостей …

Хто ще не здувся, дайте знати. З собою боротися — найтяжче».

У коментарях калушани діляться своїми планами на участь у Марафоні від Ігоря Наслалика.

«Я +, але я беру участь лише в харчуванні».

«З харчуванням не впевнений, а фізнаватаження спробую на максимум».

«Завтра зранку важуся — роблю фото. І вперед».

«Я тоже завтра стартую… спільне фото на 1 травня зробимо?».

Як відомо, Ігор Насалик активно займається спортом і є переможцем турнірів з пауерліфтингу і призером змагань із бодібілдингу. Нагадаємо, у листопаді 2021 року він у складі збірної команди України взяв участь чемпіонаті світу з бодібілдингу та за його результатами увійшов у ТОП-10 кращих у світі бодібілдерів у категорії 50+.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни