Як 80-річна Анастасія Безрука з Верхньої допомагає армії

80-річні бабусі на потреби армії віддають свої пенсії. Сьогодні для перемоги роблять все мешканці кожного села, селища або міста.

24 Березня,
2022,
13:00
Калуш

Переглядів: 431


“Я ще принесу, бо мене відправили, а то треба дати”, — каже Анастасія Прокопівна

80-річна жителька села Верхня на Калущині Анастасія Безрука на потреби української армії віддала всю свою пенсію — майже 3 тис. грн. Про те, що люди несуть на потреби армії гроші, Анастасія Прокопівна дізналася у церкві. Гроші у бабусі у сільраді не прийняли, бо це все, що у неї було. Її вчинок розчулив багатьох, йдеться у сюжеті ICTV.

Сама ж жінка каже, що повернеться знову і все ж дасть свою частку для українських воїнів.

“Я ще принесу, бо мене відправили, а то треба дати”, — зазначила 80-річна бабуся.

У приміщенні Верхнянського сільського клубу раніше були танці, тепер там також людно. Жінки розкладають провізію. Сортують все, що можна з’їсти в польових умовах, щоб нічого не готувати. Чай, цукор, тефтелі передають нашим захисникам місцевим жителі. У хореографічному класі сортують ліки. Шприци, системи, антибіотики — ці медикаменти селяни зібрали за пів дня. Селяни відправили цілий автобус із харчами, речами першої необхідності та ліками для бойових бригад, де воюють односельчани. Окремо приносять гроші для закупівлі палива.

Голова Верхнянської громади Михайло Маліборський розповідає, що допомагати старається кожен житель:

“Приносять всі: і діти, і дорослі, і старенькі. Коли так згуртувалися громади, то шанси у нас всі 100%”.

У кожному селі, місті та громаді люди гуртуються протистояти ворогу, а бабусі за усіх військових та українців моляться у церкві. Щодня у храмах правлять по кілька служб.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни