Художник зі Студінки презентував календар “Вулицями Івано-Франківська”

Талановитий випускник Фахового коледжу культури і мистецтв Калуша Роман Овчар  презентував авторський календар з картинами міста “Вулицями Івано-Франківська”. 01 Січня, 2023, 16:00 Калуш Переглядів: 387 Дебют Романа відбувся у липні минулого року у фортечній галереї “Бастіон”

Презентація відбулася в Університеті Короля Данила, де й зараз навчається хлопець родом з села Студінка Калуської громади. Роман Овчар розповідає, що спочатку календар готував як дипломну роботу, але через війну захист робіт відбувся в іншому форматі. Тож календар вирішив презентувати в окремому проєкті.

Саму ідею малювання міського пейзажу аквареллю було втілено автором ще під час виконання дипломної роботи у Фаховому коледжі культури і мистецтв (м. Калуш), розповіли в навчальному закладі.

Картини Романа намальовані аквареллю. Як зазначив сам хлопець, вони додають експресії, свіжості та прозорості до краси міста. У календарі зображені 12 робіт студента — кількість місяців у році. Експозиція була представлена, починаючи від зими до осені. На написання картин Роман витратив близько року часу. Хлопець розповів, що намалював і Галицьку вулицю, вулицю Мазепи, Тарнавського. Це ті місця, де хлопець часто буває та робить там замальовки міста.

Це вже не перша виставка робіт хлопця. Дебют Романа відбувся у липні минулого року у фортечній галереї “Бастіон”. Тоді представленими були 10 робіт юнака. Тепер ці та ще 2 картини оформлені в календар, який планують продавати та розповсюджувати серед туристів і мешканців Івано-Франківська.

Довідка. У 2021 році став фіналістом третього етапу третього сезону міжнародного конкурсу акварелі «Step by step.» Влітку цього ж року відвідав міжнародний виставковий тур «Our wondeful world». На даний момент навчається в Університеті Короля Данила у м. Івано-Франківськ за спеціальністю «Дизайн». Крім образотворчого мистецтва, займається створенням логотипів, дизайном реклами, постерів, ілюстрацій.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни