Хор “Воскресіння” з Івано-Франківська не пустили на гастролі до Польщі

Міністерство культури та інформаційної політики України не випустило хор «Воскресіння» на благодійні гастролі до Польщі. 18 Березня, 2023, 13:30 Прикарпаття Переглядів: 499 Хор їхав на гастролі з метою зібрати кошти для України. Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це на facebook-сторінці написав хор “Воскресіння”, інформують “Вікна”.

“Міністерство культури – Міністерство культури та інформаційної політики України НЕ випускає хор «Воскресіння» на гастролі до Польщі, бо випустило коміка в Туреччину! Хор мав збирати кошти на ЗСУ! НІ!!! Папірці не грають. Нова Про-це-ду-ра!”, – зазначається у дописі.

Через заборону на виїзд у Польщі скасували п’ять концертів, де мали збирати гроші для допомоги ЗСУ.

Ймовірно, що таке рішення Мінкульту пов’язане зі стендапером Андрієм Щегелем, який виїхав з України як “артист” та залишився у Туреччині. Втікач в інтерв’ю журналісту Роману Скрипіну заявив, що виїхав за кордон попри те, що мав три повістки в армію, бо вважає себе “вільною людиною”. Він також пояснив, що йому вдалося виїхати, бо отримав дозвіл від Мінкульту. Після чого у Мінкульті заявили про більш жорсткий порядок отримання дозволів на тимчасовий виїзд за кордон чоловіків призовного віку.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни