Хлопчик, який вітається, і Молодість: у Франківську з’явилися нові скульптури

Скульптури майстерні братів Богдана і Дмитра Пилипонюків встановили у новому житловому мікрорайоні Княгинин на Бульварі Молоді, з’єднує вулиці Княгинин і Крайківського. 21 Серпня, 2022, 10:30 Калуш Переглядів: 101 Скульптурна композиція “Хлопчик, який вітається” вже стає популярною локацією і перетворюється на фотозону

Скульптурна композиція “Хлопчик, який вітається” вже стає популярною локацією і перетворюється на фотозону. Дорослі й діти торкаються руки хлопчика, позуючи для фото, інформують “Вікна” з посиланням на “Курс”.

А 10-метрову скульптуру “Молодість” занесли до “Книги рекордів України” – за розмір і оригінальність технології виготовлення.

За словами Дмитра Пилипонюка, висота скульптури – 6 м, висота п’єдестала – 4 м. Скульптура атлета, який стоїть на одній руці, символізує силу і молодість. Вона виготовлена з дроту товщиною 5,5 мм і важить приблизно 600 кг. На скульптуру витрачено майже 1 км дроту-катанки.

“Коли ти гуляєш десь у Європі, то їдеш спеціально, щоб сфотографуватися біля якоїсь відомої скульптури. І ми хотіли, щоб у Франківську теж так було: що подивитися у Франківську? А давай подивимося на людину, яка стоїть на одній руці”, – каже Дмитро Пилипонюк.

“Молодість”: скульптура з дроту важить 600 кг

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни