Харчування під час посту, формування «Гвардії наступу» та вбивство собаки на Прикарпатті: головне за день від Фіртки

Фіртка зібрала для читачів найцікавіші новини середи, 29 березня.

Харчування під час посту: прикарпатцям дали поради, як зберегти здоров’я та енергію

Мета Великого посту полягає у приготуванні до святкування Великодня, а сам піст — має сенс очищення та покаяння. У цей період необхідно дотримуватися обмежень в їжі, а також  займатися духовними практиками, наприклад, читанням молитов, зосередитися на духовному очищенні, проявляючи любов до ближнього, прощаючись з образами, уникаючи конфліктів.

Мешканців Івано-Франківська запрошують на толоку: коли та де

Часткове очищення берегів річок уже проводиться комунальниками. Цього року залучені всі комунальні підприємства до фарбування стовпчиків й огороджень. Кожен має об’єкти, які треба пофарбувати. Деякі з них уже впорались зі своєю частиною роботи, решта – в процесі.

Поранили під Вугледаром: прикарпатська кулеметниця Оксана Рубаняк розповіла про свій стан

Кулеметниця 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців Оксана Рубаняк на позивний «Ксена» отримала поранення під час артилерійського обстрілу у Вугледарі Донецької області.

Понад 20% мешканців західних областей знають чоловіків, які виїхали за кордон без законних підстав

У таблиці нижче наведений загальний та регіональний розподіли схем незаконного виїзду чоловіків закордон. Ці відповіді надали ті респонденти, які особисто знають тих чоловіків, які виїхали з України після початку повномасштабної війни, але в цілому не мали на це законних причин.

Рекрутингову кампанію з формування «Гвардії наступу» можуть продовжити: що відомо про набір добровольців на Івано-Франківщині

Рекрутингова кампанія з формування «Гвардії наступу» офіційно закінчиться 1 квітня, однак її можуть продовжити, адже є велика кількість охочих вступити у штурмові бригади.

Зможуть безплатно доїхати: скільки маршрутів запустили до садово-городніх масивів в Івано-Франківську

В Івано-Франківській громаді спростили доїзд до садово-городніх ділянок, збільшивши кількість транспорту, який їхатиме до садово-городніх масивів.

Вбивство собаки на Прикарпатті: що кажуть власник пса, зоозахисники та поліцейські (ВІДЕО)

На Прикарпатті 28 березня у чоловіка, який, імовірно, повісив на мотузці собаку, представники благодійної організації “Дім Сірка” намагалися забрати до притулку його двох інших псів.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни