Гурт Kalush зігрів вірян на Водохреща

Цього року всі, хто прийшов скупатися в ополонці на Водохреща у київський Гідропарк, побували ще й на імпровізованому концерті гурту KALUSH.

22 Січня,
2022,
18:00
Калуш

Переглядів: 286


Розігрітися після купання у крижаній воді кияни могли під мелодії гурту Kalush

Хлопці зігрівали всіх бажаючих напоями, килимками, а найголовніше качовими треками з етнічними мотивами. Так що розігнати кров після крижаної ополонки можна було за кілька секунд, адже стрибати з ноги на ногу від холоду набагато веселіше під музику, інформують “Вікна”. 

Водохреще третє та останнє свято різдвяного циклу. Цього дня заведено співати колядок та щедрівок. На килимовому концерті біля Дніпра від KALUSH слухачі почули сучаснішу інтерпретацію народних пісень. І такими вони були танцювальними, що глядачі навіть порадили гурту їхати на Євробачення-2022. 

Як відомо, Kalush Orchestra може потрапити на Євробачення-2022. Уже наступного тижня буде оголошено список фіналістів та відбудеться жеребкування між ними для участі у фіналі. 

Можна навіть без підготовки у гуцульському кептарі, МС Килимменом як згадкою про бабусину хату та під звуки сопілки. Як це було дивіться у відео:

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений КАЛУШ (@kalush.official

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни