ГУР: РФ має крилатих ракет на 2-3 потужні удари – Новини України

ГУР: РФ має крилатих ракет на 2-3 потужні удари - Новини України

Фото: rg.ru

РФ має потужності завдати Україні ще 2-3 рази потужних масованих ракетних удари. Це максимум, на що здатен ворог, запевнив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі телемарафону.

– Дефіцит сьогодні є у росіян. Він пов’язаний насамперед із балістичними ракетами “Іскандер”. Як бачимо, давно вони застосовували цей вид озброєння. Йдеться саме про балістику. Й наближаються до закінчення запаси “Калібрів”. Набагато зменшуються крилаті ракети повітряного базування Х-101, Х-555. І наші підрахунки дуже прості. Максимум, на що здатна Росія – це два-три такі потужні завдання ударів, як от ми спостерігали за останній час, – розповів Скібіцький, якого цитує РБК-Україна.

За словами Скібицького,  йдеться, за мірками РФ, про високоточне озброєння – це крилаті ракети Х-101, Х-555 та “Калібри”. Він додав, що у Росії продовжується виробництво ракет, хоч і дещо зменшилося.

Напердодні про нестачу зброї у РФ повідомили і спеціалісти Інституту вивчення війни (ISW). За їх даними, саме через нестачу боєприпасів і сповільнився наступ ворога. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни