Гуменюк: Після вибуху на Кримському мосту ситуація у російських солдатів критична – Новини України

Гуменюк: Після вибуху на Кримському мосту ситуація у російських солдатів критична - Новини України

Фото: ru.wikipedia.org

Стан російської армії на півдні України значно погіршився після вибуху на кримському мосту, оскільки через нього проходило 75% постачання спорядження. Про це заявила речник прес-служби Сил оборони півдня України Наталію Гуменюк в ефірі всеукраїнського телемарафону.

– Дуже критичний у них стан зі спорядженням, з постачанням, з логістикою. Підтягування резервів відбувалося справді звідти. Майже 75% цих постачань проходили саме через Кримський міст. Поки що навіть море на нашому боці. Навіть природа проти того, щоб у них щось функціонувало, бо навіть пороми зупинили через вітер, – сказала Гуменюк.

За її словами, російські солдати вже мають проблеми з нестачею обладнання, техніки та боєкомплектів. Гуменюк наголосила, що вибух на Кримському мості вплинув на забезпечення російських військових.

Йдеться про вибух, який стався на Кримському мості 8 жовтня. Російські силовики заявили, що вибухнув вантажний автомобіль, після чого на спорудженні сталася пожежа. Частина мосту зазнала значних пошкоджень. Також російська сторона стверджує, що внаслідок вибуху загинули троє людей.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни