Гуменюк підтвердила, що росіяни частково відводять свої сили із Херсона – Новини України

Гуменюк підтвердила, що росіяни частково відводять свої сили із Херсона - Новини України

Російська армія вибудовує оборону на лівому березі Дніпра під Херсоном та частково відводять озброєння та техніку з лівого берега. Про це заявила речник оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі всеукраїнського телемарафону.

– Можемо констатувати, що вони частково відводять свої озброєння та техніку, справді на лівому березі облаштують межі оборони. Але й на правому березі вони ще є: і підрозділи, і межі оборони, і наявність зброї та техніки, – сказала Гуменюк.

У той же час, представник командування нагадала, що дії росіян можуть бути обманним маневром, але українські захисники готові до будь-якого розвитку подій. Також Гуменюк не відкидає мінування Херсона російською армією.

– Усвідомлюємо, що це може бути тут. Ми маємо потужний зв’язок із силами опору, що працюють на тимчасово окупованій території. Тому ретельно збираємо інформацію про ті об’єкти та ділянки місцевості, які можуть опинитися під такою загрозою. Намагаємось захистити життя наших підрозділів та всіх мирних жителів, – сказала вона.

Про виведення військ із Херсона заявив міністр оборони Росії Сергій Шойгу 9 листопада. За його словами, російські сили нібито починають відходити на лівий берег Дніпра. Українська сторона цієї інформації поки не підтвердила.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни