“Ґудвеллі Україна” з одного гектару зібрала 8,7 тонни озимого ячменю

Провідна агрокомпанія краю завершила збір урожаю озимого ячменю. Наступним завданням у списку є жнива озимого ріпаку. 22 Липня, 2023, 11:30 Прикарпаття Переглядів: 130 У компанії  “Ґудвеллі Україна” сподіваються і на добрий врожай озимого ячменю Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Про це йдеться на Facebook-сторінці ТзОВ “Ґудвеллі Україна”, інформують “Вікна”.

 “Ми сподівалися на хороший результат, а виявилося, що урожайність становить 8,7 тонни з гектара!”, — йдеться в повідомленні.

Минулого року аграрії зібрали 6226 тонн зернових культур (пшениця, ячмінь, ріпак) з площі 1173 га.  Врожайність зафіксували доволі високою — 54 ц/га.

За інформацією Івано-Франківської обласної військової адміністрації, цього року на Прикарпатті зерновими та зернобобовими культурами засіяли понад 140 тис. гектарів, з яких 81,3 тис. гектарів — ранні зернові. А ще сільськогосподарські підприємства висадили понад 22 тис. гектарів ріпаку.

Зараз прикарпатські аграрії збирають посіви озимого ячменю, яким засіяно 9 тисяч гектарів.

У компанії “Ґудвеллі Україна” продовжують активно працювати, і наступним завданням у списку є жнива озимого ріпаку, які розпочалися слідом за озимим ячменем.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни