“Ґудвеллі Україна” відзначила рік роботи в Рогатинській громаді

Минув рік, відколи компанія “Гудвеллі Україна” почала працювати в Рогатинській міській територіальній громаді. 19 Жовтня, 2022, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 135 Михайло Пастух відзначив, що у компанії дбають про працівників

Про перші враження пресслужба агрокомпанії розпитала у бригадира ферми села Підгороддя Михайла Пастуха, інформують “Вікна”.

За його словами, спочатку було багато незрозумілого, тому трохи хвилювався. Але уже за декілька тижнів спільної роботи, команда побачила професійний підхід до налагодження робочого процесу, очищення та ремонту стаєнь. Були приємно вражені, що все так добре організовано. 

Михайло Пастух відзначив, що у компанії дбають про працівників. Приваблює і те, що керівництво завжди привітно ставиться до працівників:

“Нам постійно нагадують, що важливо надавати зворотній зв’язок і повідомляти, якщо щось не так, чи для роботи чогось не вистачає. Мені до вподоби відкрита атмосфера в компанії, можливість відверто поговорити як про невдачі, так і про досягнення. Також класно, що завжди є заохочення людей, подарунки на новий рік, річницю компанії; важливою є можливість навчатися і розвиватися в нашій галузі”.

 Ала найбільше подобається бригадиру ферми Підгороддя сам процес продажу свиней і коли бачиш кінцевий результат своєї праці.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни