“Ґудвеллі Україна” просить ділитися ідеями щодо енергозбереження

“Ґудвеллі Україна” започаткувала нову ініціативу щодо поліпшення використання таких ресурсів, як електрика, тепло тощо, та пошуку способів економії енергії на виробництві. 16 Жовтня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 93 В агрокомпанії попросили ділитися ідеями, як ще можна зберегти енергію

На ТзОВ “Ґудвеллі Україна” залучили колектив до вдумливішого користування електричним обладнанням. Тут слідкують за тим, щоб освітлення не вмикалося без потреби. І попросили ділитися ідеями, як ще ми можемо зберегти енергію.

“Сьогодні бути українцем — це робити все можливе заради підтримки нашої країни у боротьбі з окупантом. Події останніх днів нікого не залишили байдужими, і кожен з нас може долучитися до боротьби за Україну. Сьогодні це означає економно витрачати ресурси, щоб підтримати енергетичну систему.

З вірою і безмежною вдячністю Збройним силам України тримаємо стрій! Працюємо заради Перемоги!”, — йдеться на Facebook-сторінці провідної агрокомпанії краю.

Раніше йшлося, що прикарпатцям треба бути готовим до віялових відключень електроенергії.

Атаки окупантів на енергосистеми в різних містах України можуть вплинути на стабільність енергозабезпечення, тому потрібно бути готовими до наслідків таких обстрілів аж до віялових відключень. 

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни