“Ґудвеллі Україна” представила в Києві два проєкти корпоративно-соціальної відповідальності

Щороку Центр «Розвиток КСВ» організовує конкурс, де українські компанії з різних галузей можуть представити свої приклади проєктів корпоративно-соціальної відповідальності. Днями у Києві відбулася презентація 30 кейсів від 21 компанії з сфери ритейлу, банківської галузі, ІТ тощо. 24 Квітня, 2023, 18:30 Калуш Переглядів: 190 “Ґудвеллі Україна” представила на конкурсі два кейси Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

З кейсами ознайомилися 10 міжнародних експертів та поділилися своїми враженнями онлайн під час заходу.

“Цього року конкурс пройшов без звичних номінацій та суперництва, щоб відзначити компанії за спільний внесок у життєстійкість України під час війни, та показати світові, яку неймовірну соціальну відповідальність демонструє український бізнес навіть у темні часи”, — відзначили організатори.

“Ґудвеллі Україна” представила на конкурсі два кейси: “Благодійний проєкт Project: Help Ukraine NOW”, “Час змін в Рогатинській МТГ”, повідомила пресслужба агрокомпанії.

Серед ініціатив, які були представлені на конкурс, переважали проєкти допомоги ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та постраждалим від бойових дій, відновлення об’єктів, установ та закладів, підвищення стандартів роботи у галузі, розвиток громади, розв’язання екологічних проблем, підтримка співробітників та інші.

“Тринадцятий конкурс кейсів з КСВ під час війни став не змаганням, а об’єднанням і демонстрацією внеску бізнесу у життєстійкість України. Саме тому, словами 2022 року для соціальної відповідальності бізнесу було обрано єдність, стійкість і сила. Це все про Україну й українців”, — акцентувала голова правління CSR Ukraine Марина Саприкіна.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни