“Ґудвеллі Україна” кукурудзою завершила збір урожаю

Провідна агрокомпанія краю завершила збір урожаю в повному обсязі. Останні тонни кукурудзи — вже на території комбікормового заводу. 02 Грудня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 131 Кукурудза є одним із складників кормів для свиней, які на підриємстві виготовляють самостійно

“Будемо готуватися до наступного сезону із сподіваннями переможної весни! До речі, урожайність у нас по кукурудзі понад 10 тонн з гектара. Радіємо щедрому врожаю!”, — інформує ТзОВ “Ґудвеллі Україна”.

Як відомо, кукурудза є одним із складників кормів для свиней, які на підриємстві виготовляють самостійно. У 2022 році під цю культуру було відведено 2800 гектарів землі в Калуському та Івано-Франківському районах. Крім кукурудзи на зерно, аграрії «Ґудвеллі Україна» також вирощують кукурудзу для заготівлі зеленої маси для біогазу та силосу для ферми великої рогатої худоби.

Раніше йшлося, що «Ґудвеллі Україна» задіяла сучасне обладнання, щоб зберегти врожай.

Як відомо, «Ґудвеллі Україна» (Goodvalley Ukraine) — українська аграрна компанія повного циклу, що належить данській Goodvalley і була створена в червні 2004 року. «Ґудвеллі Україна» займається вирощуванням свиней данської генетики Danbred на 7 свинокомплексах і утримує 1 молочну ферму ВРХ (голштино-фризька порода) на Прикарпатті.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни