“Ґудвеллі Україна” і “Карпатнафтохім” надали піддони для укриттів

Остання доба на території громади пройшли більш-менш нормально, а об’єкт критичної інфраструктури відпрацювали без збоїв.

02 Березня,
2022,
20:00
Калуш

Переглядів: 324


Ілюстроване фото. У Калуші облаштовують підвали-укриття. Фото: Ігор Очкур

Про повідомив на оперативній нараді у міськвиконкомі 2 березня Калуський міський голова Андрій Найда.

Очільник громади подякував підприємцям, мешканцям, які у цей важкий час допомагають у всьому: у плетінні сіток, облаштуванні блокпостів тощо та моментально відгукуються на всі звернення про допомогу, інформують “Вікна”.

Як ішлося на нараді, ТОВ «ЕКО-Прикарпаття» працює у звичному режимі: вивозять сміття у Калуші, а у старостинських округах — за графіками, які узгоджують зі старостами. Поки що в усі села техніку не відправляють, оскільки зараз велику увагу приділяють вивезенню великогабариту — сміттю, яке прибирають з підвалів-укриттів.

“Активізували роботу з облаштування укриттів. За два дні десять машин піску розвезли по будинках: мешканці набивають ним мішки і закривають вікна у підвалах”, — повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак.

Для облаштування укриттів раніше ТОВ “Карпатнафтохім” надав 1200 піддонів, вчора — доставили ще 600. Крім того, піддони надала і компанія ТОВ “Ґудвеллі Україна”. Піддони теж розвозять по будинках. За словами Тараса Фіцака, 1 березня працівники управління житлово-комунального господарства пройшли по укриттях з тим, щоб перевірити як вони облаштовані та з’ясувати, що ще потрібно доробити. 

Комунальне підприємство “Калушавтодор” працює над формуванням і доглядом за зеленими насадженнями, проводять очищення доріг, зокрема, на вул. Винниченка і на проспекті Лесі Українки.  Сьогодні виїжджали з піскорозкидачем: підсипали від ожеледі окремі ділянки доріг.

Комунальне підприємство “Міськсвітло” працює цілодобово і допомагає з освітленням укриттів. За словами його керівника Івана Кохана, матеріли є, тож у разі потреби в освітленні підвалів калушани можуть звертатися до підприємства.

Комунальне підприємство “Калуська енергетична компанія” проводить роботи з усунення поривів та виконує заявки по каналізації.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни