“Ґудвеллі Україна” долучилася до проєкту Калуського ліцею №6 “Розумний город”

Цього літа в Калуському ліцеї №6 започаткували нову підприємницьку ініціативу — вирощування мікрозелені, до якої долучилася провідна агрокомпанія краю — “Ґудвеллі Україна”. Передплатити газету «ВІКНА» на 2025 рік можна ТУТ! 07 Листопада, 2024, 14:00 Калуш Переглядів: 410 До проєкту “Розумний город” долучилася і “Ґудвеллі Україна” Реклама Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

В рамках всеукраїнського проєкту “Розумний город”, започаткованого “Контінентал Фармерз Груп”, ліцеїстки разом з наставницею, вчителькою біогології Ольгою Дмитрів, організували вирощування та збут мікрозелені, йдеться на Фейсбук-сторінці Goodvalley.

Учениці слідкували за паростками навіть під час канікул. З початком навчального року робота триває, команді доводиться стикатися з традиційними для початкових стадій бізнесу складнощами: налагодження процесів, формування стабільних каналів збуту та розвиток клієнтської бази.

Як зазначила директорка ліцею Віра Притуляк, усі ці процеси зі збутом є нормою на початку будь-якого бізнесу.

“І тут головне — втриматися і доказати клієнтам свою сталість та високу якість. Працюємо на результат!” — зауважує освітянка.

У цієї ініціативи велике майбутнє, адже уже сьогодні за результатами діяльності Kalush Liceum Green вийшли в лідери серед 15 учасників проєкту «Розумний город» з усієї України!

До проєкту “Розумний город” долучилася і “Ґудвеллі Україна”.

Як повідомляли “Вікна”, сільськогосподарська компанія із данським корінням “Ґудвеллі Україна” профінансувала закупівлю стелажів, шлангів, по яких тече вода, ламп для освітлення, вимірювальних приладів та самого насіння, що в перспективі стає мікрогріном.

Більше — в публікації “Учні Калуського ліцею №6 вирощують мікрозелень і продають її кафе та ресторанам”.

У ліцеї починали із шести різновидів мінірослин, а з часом додалось ще дві.

«Соняшник, горох, червона капуста, гірчиця та два види редиски — це була перша наша мікрозелень. Пізніше додали мізуну — правда, в спеку вона погано росла. Зараз повернулись до її вирощення і додали ще цибулю, бо отримали на неї запит в одному із місцевих кафе. Правда, остання росте трохи довше, як горох — десь до двох тижнів. З обласним центром пробуємо нову співпрацю, бо зоомагазин відпав, а зараз на пробу наші культури взяв ресторан здорового харчування».

Калуський ліцей №6 — на першому місці серед інших закладів освіти в Україні з вирощування мінізелені. Також за найбільший заробіток у жовтні — 7020 гривень — вихованці разом із педагогами отримають медаль.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни