Гвардієць з Івано-Франківська отримав подяку від Національного олімпійського комітету

Нацгвардієць Михайло Селіванов отримав подяку від Національного олімпійського комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху. 20 Лютого, 2023, 15:30 Прикарпаття Переглядів: 103 Впевненість та цілеспрямованість допомогли Михайлу стати майстром спорту та чемпіоном України з боксу Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Нагороду вручив міністр молоді та спорту України, президент Національного олімпійського комітету України й олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт, інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу військової частини.

Гвардієць Михайло Селіванов змалку займався боксом. Проходив строкову службу, а далі й контрактну в Нацгвардії. З 2017 року захищав Україну на Донеччині, згодом — продовжив спортивну кар’єру. Його наполегливість, впевненість та цілеспрямованість допомогли йому стати майстром спорту та чемпіоном України з боксу, а також призером багатьох інших чемпіонатів та змагань.

До повномасштабного вторгнення гвардієць активно тренував молодь та популяризував бокс як олімпійський вид спорту, проводив різноманітні змагання, брав активну участь у житті Франківської громади. З початком великого вторгнення у перший день без вагань Михайло одягнув однострій та взяв у руки зброю.

Михайло розповідає, що звик відповідально підходити до обов’язків і це запорука успіху:

«Ця нагорода є результатом моїх старань. Я вважаю, що кожна людина повинна компетентно, результативно і відповідально виконувати свою роботу завжди, а особливо в цей складний час. Подяка надихає мене в майбутньому вдосконалюватися та не опускати планку».

Франківець сумлінно ставиться до служби у Національній гвардії, де його досвід корисний, а заслуги визнають як побратими, так і командири

«У нас дружній колектив та відповідальні командири, тому служба проходить добре. Багато людей завжди стараюся допомагати гвардійцям, питаються як у нас справи й це надихає продовжувати службу і захищати нашу Батьківщину», — розповідає нацгвардієць.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни