Гвардійці Прикарпаття відзначили 31-шу річницю з дня створення військової частини

Командир частини полковник Роман Науменко подякував за вірність військовій присязі та висловив величезну повагу до офіцерів, сержантів та солдатів, що продовжують службу на Прикарпатті. 03 Січня, 2023, 17:30 Прикарпаття Переглядів: 163 Найкращих військовослужбовців частини відзначили грамотами, подяками, медалями

Військовослужбовці полку, усвідомлюючи високе покликання захищати мир та спокій на своїй рідній землі, свято бережуть і примножують найкращі бойові традиції українського війська, виконують завдання за призначенням з честю та гідністю, надійно стоять на сторожі територіальної цілісності й державного суверенітету України, кажуть у військовій частині Національної гвардії України.

Командир частини полковник Роман Науменко подякував за вірність військовій присязі та висловив величезну повагу до офіцерів, сержантів та солдатів, що продовжують службу на Прикарпатті.

«Ви обрали своїм шляхом служіння батьківщині та її безпеці. Цей вибір і вірність йому гідні найвищої поваги. Дякую за службу, і за якісне виконання службових обов’язків. Я дуже гордий сьогодні вітати вас з 31-ою річницею нашої частини та продовжувати службу поруч із вами!», — звернувся командир до особового складу.

З цієї нагоди найкращих військовослужбовців частини відзначили грамотами, подяками, медалями від органів місцевого самоврядування та командира полку.

Кульмінацією урочистої частини став концерт в обласній філармонії імені Іри Маланюк, який відкрив військовий оркестр військової частини. Після чого нацгвардійці почули популярні композиції у виконанні блискучих ансамблів філармонії, які створили для всіх присутніх святковий настрій.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни