Громадське обговорення щодо перейменування вулиць у Калуші триватиме два місяці

21 грудня Калуська міська рада прийняла рішення «Про проведення громадського обговорення щодо найменування чи перейменування назв вулиць, провулків, проїздів, бульварів, проспектів, площ, майданів, скверів та інших об’єктів права власності визначених законом на території Калуської міської територіальної громади». 24 Грудня, 2022, 12:00 Калуш Переглядів: 176 У Калуші вже визначили три найбільш рейтингові варіанти нової назви вулиці Пушкіна

Згідно з документом громадське обговорення щодо найменування чи перейменування назв вулиць на території Калуської міської територіальної громади відбуватиметься у формі електронної консультації на офіційному вебсайті Калуської міської ради. Строк проведення громадського обговорення становитиме два місяці з дня оприлюднення інформаційного повідомлення про його проведення, інформують “Вікна”.

«У рамках громадського обговорення планується здійснення заходів пов’язаних з вивченням громадської думки жителів Калуської міської територіальної громади шляхом проведення відповідних консультацій та отриманням відповідних пропозицій (зауважень) щодо найменування чи перейменування провулків, проїздів, бульварів, проспектів, площ, майданів, скверів та інших об’єктів права власності визначених законом», — зазначено у рішенні.

Також додається перелік вулиць на території Калуської міської територіальної громади перейменування яких виноситься на громадське обговорення:

Місто Калуш:

 1. вул. Глінки;
 2. вул. Дружби;
 3. вул. Іскри;
 4. вул. Ломоносова;
 5. вул. Менделєєва;
 6. вул. Рилєєва;
 7. вул. Пушкіна;
 8. вул. Чайковського;
 9. вул. Черняховського;
 10. вул. Чехова.

Село Боднарів:

 1. вул. Гагаріна;
 2. вул. Правди;
 3. вул. Травнева.

Село Вістова:

 1. вул. 9 травня.

Село Мислів:

 1. вул. Дружби;
 2. вул. Ковпака.

Село Пійло:

 1. вул. Ковпака;
 2. вул. Семанишина.

Село Ріп’янка:

 1. вул. 1 травня.

Село Студінка:

 1. вул. Гастелло;
 2. вул. Мічуріна;
 3. вул. Севастопольська.

Село Тужилів:

 1. вул. 9 травня.

Як повідомив у коментарі «Вікнам» начальник відділу внутрішньої політики Калуської міської ради Тарас Нижник, вже на наступний тиждень попередньо планується засідання комісії з перейменування, яка визначить варіанти нових назв перелічених вулиць. Тоді їх можна буде виносити на громадське обговорення шляхом електронних консультацій. Наприклад, вже визначили три найбільш рейтингові варіанти нової назви вулиці Пушкіна (шляхом голосування в соцмережах). Тож у разі, якщо саме їх винесуть на голосування, по кожному з варіантів буде проведено електронну консультацію.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни