Громадська організація орендуватиме в Калуші притулок за 2 гривні на місяць

Право оренди притулку виставили на аукціон для того, щоб формалізувати стосунки з громадською організацією. 10 Березня, 2023, 18:00 Калуш Переглядів: 259 Притулок мають намір передати в оренду на 3 роки. Фото: Дім Сірка м. Калуш/Facebook Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Нагадаємо, управління комунальної власності Калуської міської ради на “Прозорро. Продажі” виставило на торги право оренди притулку для утримання безпритульних тварин у Калуші. Зазначено, що притулок мають намір передати в оренду на 3 роки. Стартова ціна права оренди притулку на аукціоні дорівнює розміру орендної плати на місяць і становить символічні 1,2 гривні.

Обмеження для орендаря — притулок має бути збережено, його можна використовувати лише для здійснення діяльності по скороченню кількості безпритульних тварин.

Аукціон запланували на 10 березня. Очікувано документи на нього подала лише громадська організація «Дім Сірка м. Калуш», — повідомив «Вікнам» начальник управління комунальної власності Олександр Челядин. Пропозиція громадської організації — 2 гривні орендної плати на місяць. Наразі протокол розкриття пропозицій та повідомлення про намір укласти договір не оприлюднено.

Калуським притулком для тварин і зараз опікується громадська організація «Дім Сірка м. Калуш». Зокрема, у січні 2023 року ця громадська організація стала переможцем закупівлі послуг з утримання безпритульних тварин у притулку, яку оголошувало управління житлово-комунального господарства на близько 500 тис. гривень. За бюджетні кошти «Дім Сірка м. Калуш» має надавати послуги з утримання тварин у притулку на вул. Чорновола  до кінця 2023 року (щоденне прибирання 25 вольєрів та території притулку площею 2000 кв. метрів, забезпечити триразову годівлю та догляд за інвентарем для годування орієнтовно 200 тварин тощо).

Право оренди притулку виставили на аукціон для того, щоб формалізувати стосунки з громадською організацією. Свого часу притулок передали громадській організації «Дім Сірка» з Івано-Франківська, а «Дім Сірка м. Калуш» зареєстрували як окрему громадську організацію пізніше, у серпні 2021 року.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни