Грета Тунберг приєдналась до українського мітингу біля ООН – Новини України

Грета Тунберг приєдналась до українського мітингу біля ООН  - Новини України

Фото: facebook.com/anna.chaika.1

Українську акцію, що відбулася під представництвом ООН у Бонні, Німеччина, підтримала відома шведська екоактивістка Грета Тунберг. Вона висловила свою солідарність з українцями, особливо у контексті трагедії, спричиненої знищенням Каховської греблі російськими силами, пише DW.

– Ми підтримуємо вас, ми стоїмо на вашому боці. Ми бачимо, що відбувається. Увесь світ спостерігає за Україною та Росією, за тим, що відбувається в даний час. Ми не будемо просто спостерігати, ми не будемо мовчати. Будьте міцними. Ми стоїмо з вами в солідарності, – заявила Грета.

Вона підкреслила, що злочини, скоєні Росією в Україні, “повинні бути засуджені”, і міжнародне співтовариство не повинно дозволяти їх продовжуватися. Грета закликала до реакції та застосування санкцій проти винних та захисту прав людей та природи.

РФ підірвала греблю Каховскої ГЕС в ніч на 6 червня. Після цього почалося неконтрольоване скидання води з Каховського водосховища, що спричинило масштабну повінь на Херсонщині. Під загрозою зникнення десятки видів тварин. 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни