Головна проблема Ріп’янського старостинського округу — дороги

Про це йшлося, у Ріп’янському старостинському окрузі, де міський голова Андрій Найда з командою заступників міського голови та старостами усіх округів провів нараду.

06 Лютого,
2022,
17:00
Калуш

Переглядів: 88


Посадовці ознайомилися з проблемами округу. Фото: kalushcity.gov.ua

На округ минулого року вдалось спрямувати значний фінансовий ресурс — 10 520 056 грн, враховуючи освітню субвенцію від держави у розмірі 4 194 471 гривня. Найбільша частина з цих коштів — це видатки на освіту — 7,7 млн. грн, 671 тис. гривеь — на культуру, 465 тис. гривень — на соціальний захист, 437 ис. гривеннь — на автобусні перевезення. 290 тис. гривень склала вартість матеріалів, які використали у Ріп’янському старостинському окрузі комунальні підприємства «Калушавтодор», «Міськсвітло», йдеться на офіційному сайті Калуської міської ради. 

На нараді йшлося і про проблеми у селах Ріп’янського старостинського округу. У першу чергу — це стан дороги.

“Тут варто зазначити, що ще минулого року це питання ставилося перед ДП «Дороги Прикарпаття» і, що важливо, вже в цьому році це підприємство починає ремонтні роботи”, — запевняє міська влада.

Після робочої наради посадовці Калуської громади разом зі старостою Любомиром Гулимчуком відвідали народний дім села Ріп’янки, оглянули міст у  Мислові.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни