Голова розвідки Буданов: Росія почала готуватися до війни проти України з 2007 року – Новини України

Голова розвідки Буданов: Росія почала готуватися до війни проти України з 2007 року - Новини України

Фото: знімок екрана youtube.com/@naiznankutv

У Москві активно почали готуватися до війни проти України ще з 2007 року, а 2014 року російські війська вторглися до нашої країни, скориставшись зручним моментом. Про це заявив глава української розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю Дмитру Комарову.

– Тут треба розбирати, коли Росія почала готувати до таких дій. А це 2007 рік. Активно Росія почала готуватись до агресії з 2007 року. 2014 року вони скористалися зручним моментом. А далі ви бачили, як усе рухалося, – зазначив Буданов.

За його словами, війна між Україною та РФ була неминучою і навіть якби у 2014 році поворот подій у нашій країні був іншим, Москва все одно не змінила б своїх планів.

– Війна між нами була неминуча. Ми точно знаємо, що з 2007 року вони почали готуватись, у наших архівах це ясно видно, – сказав він.

Голова ГУ розвідки Кирило Буданов дав інтерв’ю українському журналісту Дмитру Комарову в рамках документального проєкту “Рік” від команди “Світ навиворіт”. У попередніх випусках було показано інтерв’ю з президентом Володимиром Зеленським, головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним та головою Міноборони Олексієм Резніковим.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни