Голова польської поліції розповів подробиці вибуху “подарунка” з України – Новини України

Голова польської поліції розповів подробиці вибуху "подарунка" з України - Новини України

Фото: rmf24.pl

Голова поліції Польщі Ярослав Шимчик, який постраждав від вибуху українського “подарунка”, розкрив подробиці інциденту. За його словами, з нашої країни він привіз на батьківщину два гранатомети, один із яких вибухнув. Про це пише “RMF FM”.

– Коли я пересував використані гранатомети, подаровані українцями, стався вибух. Вибух був потужний – сила удару пробила підлогу, а з іншого боку пошкодила стелю, – розповів генерал Шимчик.

За його словами, один подарунок він одержав від голови Національної поліції України Ігоря Клименка. Йдеться про вживаний протитанковий гранатомет, з якого стріляли по російських танках.

– Він виглядає як довга трубка, закрита з обох боків пінопластом. Його перетворили на гучномовець. Українці запевнили, що жодної вибухівки там не було, – йдеться у повідомленні.

Як пише видання, другий подарунок польському генералу зробив голова ДСНС Сергій Крук. Він також подарував Шимчику гранатомет, який нібито не несе небезпеки та був використаний.

Наразі правоохоронці Польщі продовжують розслідувати цей інцидент. Генерал Шимчик найближчим часом постане перед прокуратурою і буде допитаний як свідок.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни