Голова ПЦУ проведе ще одне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі – Новини України

Голова ПЦУ проведе ще одне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі - Новини України

Фото: pomisna.info

В Успенському соборі Києво-Печерської Лаври пройде 19 січня служба з нагоди Хрещення Господнього. Богослужіння проведе голова Православної Церкви України Єпіфаній. Про це повідомляється на сайті ПЦУ.

– Повідомляємо, що урочисту Божественну літургію з нагоди свята Богоявлення, Хрещення Господа нашого Ісуса Христа, Предстоятель Православної Церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври Митрополит Київський і всієї України Єпифаній здійснить 19 січня 2023 року – йдеться у повідомленні.

У ПЦУ наголосили, що отримали дозвіл від Міністерства культури та інформаційної політики на проведення богослужіння, а з Національним заповідником «Києво-Печерська Лавра» підписали відповідну угоду. Служба розпочнеться о 09.00 – усіх віруючих запрошують приєднатися.

Вперше митрополит Єпіфаній провів богослужіння у Києво-Печерській Лаврі 7 січня на свято Різдва Христового. До цього службу в Успенському соборі проводило лише УПЦ Московського патріархату, але 31 грудня 2022 року термін дії оренди завершився.

 

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни