Голова ПЦУ Єпіфаній проведе різдвяне богослужіння в Успенському соборі – Новини України

Голова ПЦУ Єпіфаній проведе різдвяне богослужіння в Успенському соборі - Новини України

Фото: pomisna.info

В Успенському соборі Києво-Печерської Лаври 7 січня митрополит Єпіфаній проведе богослужіння з нагоди Різдва. Про це повідомляє сайт Православної церкви України.

– Після отримання відповідного дозволу повідомляємо віруючим та громадськості, що святкову Божественну літургію з нагоди Різдва Христового предстоятель Православної церкви України та Священноархімандрит Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Київський та всієї України Єпифаній звершиться 3 січня 2

У ПЦУ запросили всіх віруючих українців приєднатися до спільної молитви. Богослужіння розпочнеться о 09.00.

Напередодні намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополит Павло Лебідь звернувся до президента Володимира Зеленського з проханням не забирати в УПЦ МП два храми на території Лаври. За його словами, термін оренди закінчується 31 грудня – цього дня може бути проведено останнє богослужіння, про що вже попередила адміністрація заповідника “Києво-Печерська лавра”.

У Мінкульті порекомендували не продовжувати оренду Свято-Успенської Києво-Печерської лаври та Трапезної церкви для Української православної церкви Московського патріархату. Тоді міністр культури Олександр Ткаченко повідомив, що щодо користування майном Лаври було створено міжвідомчу урядову комісію – до завершення перевірки дані приміщення не будуть використовуватися.

 

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни