Голова ОАСК відреагував на санкції: Проживу і без поїздок до США! – Новини України

Голова ОАСК відреагував на санкції: Проживу і без поїздок до США! - Новини України

Фото: facebook.com/id=100022916315777

Глава Окружного адміністративного суду Києва Павло Вовк заявив, що “спокійно переживе” введені проти нього американською владою санкції. Про це він написав у своєму Фейсбуці.

– За останні роки мені довелося багато чого пережити, тому переживу та відсутність можливості з’їздити до США. Я залишався весь цей час в Україні і не планую нікуди їхати, бо впевнений у абсурдності цих звинувачень. А всім діячам, які займаються подібними брудними маніпуляціями, раджу починати думати, кому вони скаржитимуться далі. Все тільки починається, – заявив Вовк.

За його словами, рішення про запровадження санкцій є “логічним” розвитком подій багаторічної кампанії, спрямованої на здобуття певними міжнародними структурами контролю за судовою владою України. За його словами, ініціатори справи із захоплення влади проти нього “звернулися з кляузами до Вашингтона” і “ввели в оману Держдепартамент США”.

– Вони навіть не розуміють, що такі санкції – це не стільки загроза мені, скільки публічне визнання їхнього власного непрофесіоналізму та нікчемності їхніх намірів, – наголосив він.

Держдепартамент США ввів санкції проти голови ОАСК Павла Вовка та двох членів його родини. Санкції запроваджено в рамках так званого “закону Магнітського”, який передбачає покарання для людей, причетних до масштабної корупції, переслідувань та порушень прав людини. Обмеження передбачають заборону на в’їзд до Сполучених Штатів.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни