Голова Калуської райадміністрації прозвітувала за 2021 рік

21 жовтня відбулося пленарне засідання десятої сесії Калуської районної ради VІІІ демократичного скликання, – повідомляє офіційний сайт Калуської РДА 26 Жовтня, 2022, 18:00 Калуш Переглядів: 174 За словами голови РДА, обсяг реалізованої промислової продукції за рік склав майже 39 мільярдів гривень

На сесії голова РДА – начальник районної військової адміністрації Жанна Табанець прозвітувала про виконання райдержадміністрацією повноважень, делегованих районною радою, за 2021 рік, інформують “Вікна” 

За її словами, серед основних пріоритетів роботи РДА особлива увага приділялася питанням завершення робіт на об’єктах, які входять до програми, ініційованої Президентом України «Велике будівництво», ремонт доріг загальнодержавного і місцевого рівнів, надання якісних медичних послуг, забезпечення проведення вакцинальної кампанії проти коронавірусної хвороби СОVІD-19, впровадження освітніх реформ, наближення соціальних послуг до людини, підтримка соціально-незахищених верств населення та учасників АТО/ ООС.

Жанна Табанець підкреслила, що в результаті спільної роботи у 2021 році на соціально-економічний розвиток громад Калуського району залучено 1 млрд 462 млн 805,6 тис. гривень:

–  з державного бюджету  – 1 млрд 340 млн 282,8 тис. грн;

 – з обласного бюджету  –  24 млн 928,9 тис. грн;

 – з місцевих бюджетів – 97 млн 593,9 тис. грн.

 За словами голови РДА, обсяг реалізованої промислової продукції за рік склав майже 39 мільярдів гривень, що становить 40% від обласного показника. Значними були і капітальні інвестиції, які за 9 місяців 2021 року склали 636 млн грн.

Також голова РДА Жанна Табанець торкнулася і теми територіальної оборони. Вона зазначила, що одне із важливих завдань наприкінці минулого року, як і сьогодні, є формування надійної та ефективної територіальної оборони як важливої складової національної безпеки. Наприкінці року усі громади прийняли відповідні програми та передбачили кошти в сумі 1 млн 325 тис. грн.

Нагадаємо, до складу Калуського району входять  Болехівська, Калуська, Долинська міські громади, Вигодська, Войнилівська, Брошнів-Осадська, Перегінська, Рожнятівська селищні та Витвицька, Верхнянська, Новицька, Дубівська, Спаська сільські громади. Населення Калуського району становить близько 285 тисяч осіб – приблизно 20% населення області.

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни