Голова Донецької ОДА: У Соледарі залишаються сотні цивільних – евакуювати їх неможливо – Новини України

Голова Донецької ОДА: У Соледарі залишаються сотні цивільних – евакуювати їх неможливо - Новини України

У Соледарі Донецької області, за який зараз йдуть запеклі бої, перебувають понад 500 людей. Більшість із них – люди похилого віку. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Павло Кириленко в ефірі всеукраїнського телемарафону.

– Нині у Соледарі перебуває 523 особи. Деякі з них вирішили поїхати зараз, але це неможливо через інтенсивні бойові дії. Поки не буде можливості безпечно заїхати та виїхати з міста, евакуацію не проводитимуть, – сказав чиновник.

За словами Кириленка, інформації про дітей, що залишилися в місті – немає. Наразі жителі міста проживають у укриттях та підвалах будинків, оскільки у Соледарі більше немає уцілілих будівель.

– У них є запас харчування. Металеві печі, дрова. Все було накопичено до нового року із запасом. Влада займалася розподілом та запаси у місцевих у Соледарі є. Ми заплющували очі, що люди мають старі запаси, і роздавали ще, тому що розуміли що ситуація може погіршитися, – підкреслив він.

У Соледарі на Донеччині зараз тривають жорстокі бої. Російські окупанти намагалися захопити місто, але після невдалих спроб почали активно штурмувати село. Українські захисники тримають оборону та протистоять ворогові.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни