Голова Деснянської РДА запропонував Кличку звільнитися разом через загибель людей біля поліклініки – Новини України

Голова Деснянської РДА запропонував Кличку звільнитися разом через загибель людей біля поліклініки - Новини України

Фото: скриншот с видео t.me/dmytro_ratnikov

Голова Деснянської районної державної адміністрації Дмитро Ратніков відреагував на заяву мера Києва Віталія Кличка, який запропонував усунути чиновника після загибелі людей у Києві. Він запропонував столичному градоначальнику звільнитися разом. Звернення опубліковане у Телеграм-каналі політика.

– Пропоную написати такі заяви разом. Ви та я. Одночасно. Спільно працюємо для киян – разом відповідаємо перед киянами. Це буде справедливий, чоловічий вчинок, – сказав він.

У своєму зверненні Ратніков обурився, що всі обов’язки щодо управління містом покладаються на голів районних адміністрацій. Також він дорікнув Кличку у регулярних закордонних поїздках.

– Тому що, за вашими словами, голови районних адміністрацій відповідають абсолютно за все, що відбувається у місті. За відкриття та закриття укриттів, за доброустрій, і за пункти незламності, і абсолютно всього. Виникає логічне питання, а за що відповідає мер? Адже ми постійно бачимо вас у закордонних відрядженнях, де ви намагаєтеся підмінити роботу міністра закордонних справ чи навіть президента. Але насправді киянам потрібен мер, – наголосив чиновник.

У ніч на 1 червня Київ зазнав масованого ракетного обстрілу з боку росіян. Усі повітряні цілі ЗСУ вдалося збити, але уламки ракет впали у Деснянському районі столиці. В результаті біля будівлі поліклініки загинули троє громадян, які не змогли потрапити до закритого бомбосховища. Серед жертв – 9-річна дитина.

Після трагедії президент Володимир Зеленський доручив МВС перевірити усі бомбосховища у країні. Тим часом мер Києва Віталій Кличко виступив із пропозицією усунути від обов’язків голову Деснянської РДА Дмитра Ратнікова на час розслідування.

Джерело

"Давній Галич" - Новини Галича та Івано-Франківщіни