Гол на першій хвилині матчу: калуська “Гарда” здобула перемогу над суперником (Фото)

Вчора, 25 серпня, на стадіоні “Хімік” відбувся матч 2-го туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу. На футбольному полі зійшлися команди “Гарда” (м. Калуш) та “Ревера 1908” (м. Івано-Франківськ). 26 Серпня, 2024, 15:00 Калуш Переглядів: 477 Після двох турів “Гарда” здобула дві перемоги. Фото: Калуська міська рада Реклама Головні новини Калуша та Прикарпаття у Телеграм

Переконливу перемогу з рахунком 4:1 здобув ФК “Гарда”, тренер Андрій Драган, інформують “Вікна” з посиланням на Калуську міську раду.

“Після двох турів наша команда здобула 6 очків, дві перемоги, що надзвичайно приємно. Хочеться надалі побажати нашій команді успіхів, щоб показувала таку результативну, хорошу гру. Особливо хочеться відзначити гравця Назарія Нагірного, який зʼявився в команді в міжсезонні, але показав блискучий результат, забивши гол в першу хвилину першого тайму”, — розповів президент ФК “Гарда” Ігор Башта.

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу стартував 18 серпня. Попередня гра, яка принесла першу перемогу калуській команді, відбулась в місті Коломия.

У перерві футболістів підтримував гурт «Vitamin D». Також на матч прийшло чимало вболівальників.